• Relax zóna

• Relaxačný a herný priestor na zmysluplné voľno a oddych, ktoré dodávajú potrebnú energiu na zvládnutie úloh a dosiahnutie cieľov pre všetkých žiakov školy.

Efektívne využívame výkonovú krivku detí. Profesionálna práca pedagógov, moderné vyučovacie metódy, možnosť zmeny prostredia , funkčné vybavenie a zariadenie interiéru (relaxačné zóny, veľký koberec a sedacie prvky), výber činností, ktoré sú zároveň relaxom: spoločenské, športové hry (stolný tenis, hokej, futbal), filmový a čitateľský kútik, pohodová klíma a pokoj.

Je to aktívny priestor, kde sa vytvárajú príležitosti na pohyb, šport i relaxáciu, kde sa môžu deti upokojiť, regulovať svoje emócie, ale aj bezpečne uvoľniť.